Zeynebim Göcekiçi

DUYURULAR

Zeynebim Göcekiçi

Cafe & Bar

Doğadan Sofranıza…
Şefimiz, bölgemizden özenle seçilen ürünleri sizin için aşkla pişitir…
Birşeyler iç tadını çıkar ve gülümse.
Şeflerimizle haftalık planlama yaparak günün yenilenmiş menüsünü sizlere sunuyoruz.Ev lezzetlerimizle kendinizi ödüllendirebilir veya çalışanlarınızın günlük yemek ihtiyacını lezzetli hale getirebilirsiniz. Haftalık fix menü planlamasını instagram sayfamızda sizlere duyuyoruz. Günün yenilenmiş lezzetini takip etmek için instagram sayfamızı takip edebilir, çalışanlarınız için menü teklifini web sitemizdeki formu doldurarak bütçenize uygun hale getirebilirsiniz.
Menümüzde bulunan ürünleri çıkartırken önem verdiğimiz konulardan biri de organik tarım, sağlıklı ve katkısız gıdalar kullanmaktır. Kullandığımız ürünlerin birçoğu kendi topraklarımızdan.
Kahvaltı çeşitlerimizde çiftliğimizden tavuk ve kaz yumurtası. Bahçemizden yeşilliklerimiz, ağaçlarımızdan zeytin – zeytinyağı, ceviz, portakal suyu. Kendi ev lezzetlerimizden reçellerimizi sunuyoruz. Tattığınız bu lezzetleri şarküteri bölümümüzden satın alabilirsiniz.
Mantı, Hamburger, Wrap çeşitlerimiz, Çoban kavurma, Çökertme kebabı, İçli köfte ve Katmer en çok tercih edilenler arasında.
Cafemizde organizasyonlar ve etkinlikler için özel teklifler alabilirsiniz.
Paket servisi ve gel al hizmeti mevcuttur.
İletişim için : +90 (530) 938 14 48

BİZİ TAKİP EDİN :
Zeynebim

WHATSAPP: +90 530 938 14 48

Adresimiz
Zeynebim Göcekiçi, Göcek Mahallesi,
Çomarcı Caddesi, No:3/3,
Fethiye / MUĞLA
Sipariş Hattı

Haftanın Her Günü

08:00 - 23:00
+90 530 938 14 48
Telefon & E-posta
zeynebimgocekici@gmail.com
+90 252 645 2020

Telif hakkı © 2022 Zeynebim. Tüm hakları saklıdır.