Anadolu’nun sevilen isimlerinden ve torunumun da ismi Zeynep’ten esinlenerek “Zeynebim” adı İle Pırnaz yaylasında doğduğum topraklar olan “Göcekiçi”ni birleştirerek “Zeynebim Göcekiçi” markasını oluşturduk.

Doğadan, yayladan sizlere en sağlıklı, yararlı ürünleri sunmayı amaçlıyoruz. Yerel, yöresel ürünler, glutensiz gıdalar, organik sebze ve meyve kuruları ürün çeşitlerimiz de önceliğimiz olacak. Kadınlarımızın ve çiftçilerimizin alın terleriyle ürettikleri, Kooperatiflerimizin hazırladıkları ürünleri sizlere sunmaktan, paylaşmaktan mutluluk duyacağız.

Zeynebim Göcekiçi markasıyla, sizlere Muğla yöresi ve Anadolumuzun en güzel, sağlıklı ve doğal ürünlerini ulaştırmak için yola çıktık.

Çalıştığımız üretici ve tedarikçilerimizin de bu standartlarda çalışmasına dikkat ediyoruz. Türkiye’nin en güvenilir ve önde gelen, kaliteden ödün vermeyen firmalarıyla sizleri buluşturacağız.

Kurutulmuş meyve ve sebzeler, mandıra ürünleri, şarküteri malzemeleri başlıca ürün yelpazemizi oluşturmaktadır. Zeynebim Göcekiçi markası ile kentte yaşayan insanların sağlıklı gıdalara kolay ulaşması için köy köy gezip en kaliteli ürünleri bir araya getirdik.

Tüm ürünlerimiz ve malzemelerimiz doğa dostu ve geri dönüşüme uygundur. Çevre ve insan sağlığı en önem verdiğimiz konuların başında gelmektedir. Önem verdiğimiz konulardan biri de organik tarımın, sağlıklı ve katkısız gıda üretiminin yaygınlaşmasını sağlamak, üretimine destek vermek, genç nesillerde bu bilincin ve farkındalığın oluşmasını sağlamaktır. Hedefimiz Zeynebim Göcekiçi markası ile gelecek nesillere daha sağlıklı bir yaşam hizmeti sağlamaktır.

Prof. Dr. Nurettin Demir

BİZİ TAKİP EDİN :
Zeynebim

WHATSAPP: +90 530 938 14 48

Adresimiz
Zeynebim Göcekiçi, Göcek Mahallesi,
Çomarcı Caddesi, No:3/3,
Fethiye / MUĞLA
Sipariş Hattı

Haftanın Her Günü

08:00 - 23:00
+90 530 938 14 48
Telefon & E-posta
zeynebimgocekici@gmail.com
+90 252 645 2020

Telif hakkı © 2022 Zeynebim. Tüm hakları saklıdır.